Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku z pracami technicznymi, które odbędą się w nocy z soboty na niedzielę 25.07.2021 r. w godzinach od 02:00 do 06:00 będzie niedostępna usługa 3D Secure oraz mogą wystąpić problemy w dokonywaniu transakcji bankomatowych jak i transakcji kartowych.

Przypominamy, że istnieje możliwość wypłaty gotówki w naszych bankomatach za pośrednictwem usługi biometrycznej.

Placówki i bankomaty PBSbank>>>

Za utrudnienia przepraszamy.

Szanowni Państwo, 

Informujemy, że z przyczyn technicznych przelewy SORBNET w dniu dzisiejszym (20.07.2021r.) będą obsługiwane tylko do godziny 12:50. oraz mogą wystąpić utrudnienia w kontakcie z infolinią Banku.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wygraj 30 000 zł z Orange na kartę. Doładuj telefon i weź udział w konkursie. Każde doładowanie dowolną kwotą to szansa na nagrodę główną w wysokości 30,000 zł.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że udostępniona została nowa wersja aplikacji PBSbank24 mobile, zawierająca poprawki związane z bezpieczeństwem oraz drobne usprawnienia.

W przypadku problemów z logowaniem, prosimy o aktualizację aplikacji za pośrednictwem sklepów App Store oraz Google Play.

Za utrudnienia przepraszamy.

Piłkarskie zmagania w ramach Euro 2021 już niebawem! Wesprzyj wspólnie z T-Mobile Reprezentację Polski w piłce nożnej i walcz o wspaniałe nagrody!

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy doładować telefon za 30 zł lub więcej przez swoje konto bankowe i zawalczyć o nagrodę główną: Konsolę Xbox Series X z grą FIFA 2021 + iPhone 12 PRO z akcesoriami. Do zdobycia jedna spośród 589 nagród. Konkurs trwa od 01 maja 2021 r. do 11 lipca 2021 r.

Zarejestruj kartę płatniczą Visa na www.visa.pl i weź udział w loterii promocyjnej "Tysiące nagród z Visa 2021"!

Ostrzegamy przed telefonami od osób, które podają się za pracowników Banku Nowego BFG S.A.  w celu wyłudzenia danych z kart płatniczych. Osoby, które dzwonią do Klientów mówią w języku polskim ale z akcentem wschodnim. Celem działania przestępców jest potwierdzenie posiadanych informacji i pozyskanie innych dodatkowych, czego efektem może być kradzież pieniędzy z rachunku bankowego lub zaciągnięcie zobowiązań finansowych w imieniu Klienta. W sytuacji, gdy odbierzesz telefon od osoby podającej się za pracownika Banku, masz jakiekolwiek wątpliwości, czy zasadne jest podawanie jakichkolwiek danych, jak również   w każdym innym przypadku, w którym podczas korzystania z elektronicznych kanałów dostępu spotkasz się z sytuacją, która wyda Ci się nietypowa, podejrzana lub wzbudzi Twoje zaniepokojenie, prosimy o kontakt z Bankiem

Szanowni Państwo,


Informujemy, że w dniu 03.04.2021 r. (Wielka Sobota) infolinia Banku będzie nieczynna. Zastrzeżenie karty płatniczej będzie możliwe pod nr tel. + 48 61 856 52 78 (czynne całą dobę Centrum obsługi kart płatniczych).

Za utrudnienia przepraszamy.

W związku ze wzmożonymi w ostatnim czasie próbami ataków typu phishing, które wymierzone są w klientów bankowości internetowej, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i wzmożonej czujności, podczas korzystania z usług internetowych Banku.

Korzystasz z taryfy Plus Elastyczna na Kartę, Prosto na Kartę lub Nowy Plush? Doładuj telefon online w naszym banku i skorzystaj z promocji!

Informacja prasowa w sprawie wznowienia moratorium pozaustawowego(„Stanowiska banków w zakresie ujednolicenia zasad oferowania narzędzi pomocowych dla klientów sektora bankowego”)

Szanowni Państwo,


Informujemy, że od 1 stycznia 2021 r. zmianie ulega uwierzytelnianie transakcji internetowych z użyciem kart płatniczych. Dotychczasowy kod 3D Secure, który w trakcie transakcji otrzymywali Państwo SMS-em, będzie uzupełniony dodatkowo o kod PIN.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się okresem świąteczno - noworocznym przekazujemy informację dotyczącą godzin otwarcia placówek, realizacji przelewów oraz dostępności infolinii we wskazanych dniach.

W związku z przedłużeniem do dnia 30 września 2020 r. przez Europejski Urząd Nadzoru Bankowego stosowania Wytycznych dotyczących ustawowych i pozaustawowych moratoriów na spłaty kredytów, które...

Szanowni Państwo, 

Informujemy, że Bank Nowy BFG S.A. wprowadza zmiany oprocentowania wybranych rachunków płatniczych (od dnia 01.09.2020r. ) oraz rachunków lokat (od dnia 15.07.2020 r.). 

19 maja 2020 r. zakończyły się prace nad „Stanowiskiem banków w zakresie ujednolicenia zasad oferowania narzędzi pomocowych dla klientów sektora bankowego”. Stanowisko, które wypracowały banki-członkowie Związku Banków Polskich:

Teraz za zakupy zapłacisz zbliżeniowo do 100 zł bez PINu. Aby podnieść limit do 100 zł bez PINu, wykonaj dowolną...

Szanowni Państwo,

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz pracowników Banku zwracamy się z prośbą o ograniczenie bezpośrednich wizyt w naszych placówkach. Nasza prośba podyktowana jest rozprzestrzenianiem się koronawirusa w Polsce.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do korzystania z naszych usług przez bankowość elektroniczną PBSbank24, jak również do płacenia kartą lub telefonem w placówkach usługowo-handlowych i korzystania z wypłat gotówki w bankomatach.

W przypadku potrzeby kontaktu można korzystać z naszej infolinii pod numerem 801 372 772.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, licząc na Państwa wyrozumiałość w tych nadzwyczajnych okolicznościach.

Zarząd Banku Nowego BFG S.A.

Informacja o dostępności placówek Banku Nowego BFG S.A.

 

W odpowiedzi na pojawiające się plotki informujemy, że Bank Nowy BFG, w którym są wszystkie konta klientów PBS, funkcjonuje bez żadnych zakłóceń, a klienci obsługiwani są na bieżąco. Plotki o zaprzestaniu działalności dotyczą PBS w restrukturyzacji, w którym nie ma kont klientów. Właściciel Banku Nowego BFG S.A. - Bankowy Fundusz Gwarancyjny jest instytucją, która mając ok. 20 mld zł gwarantuje depozyty we wszystkich bankach i SKOK-ach.

Bank Nowy BFG obsługuje klientów PBS Sanok bez zakłóceń, oddziały są otwarte w normalnych godzinach pracy.
Edyta Glajcar, Prezes Banku Nowego BFG S.A.

Podkarpacki Bank Spółdzielczy (PBS) w Sanoku, wobec którego Bankowy Fundusz Gwarancyjny 17 stycznia 2020 r. wszczął przymusową restrukturyzację, po przerwie technicznej wznawia działalność jako Bank Nowy BFG S.A. o kapitale 100 mln zł, w którym 100% akcji posiada Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

„Klienci banku mają dostęp do swoich oszczędności przez wszystkie kanały: bankowość internetową i aplikację mobilną, a oddziały banku od wtorku są czynne w normalnych godzinach pracy. Działają też karty i bankomaty” – mówi Edyta Glajcar, prezes Banku Nowego BFG S.A.

Środki klientów indywidualnych, a także mikrofirm i MŚP, zostały w całości przeniesione do Banku Nowego BFG S.A.. W nowej instytucji Bankowy Fundusz Gwarancyjny gwarantuje oszczędności klientów banku na niezmienionych zasadach.

 

Bank Nowy BFG S.A. to tzw. instytucja pomostowa, czyli instrument przymusowej restrukturyzacji. Jego zadaniem jest kontynuowanie działalności Podkarpackiego Banku Spółdzielczego.